טק אדוויס

Tech Advice

אודיו וידאו

מערכות אודיו וידאו

אודיו וידאו / סאונד וקולנוע

תחום אודיו וידאו מכיל המון רמות ופתרונות בכדי שנגיע לקולנוע וסאונד טוב. אנו נדרשים לבחון ולתכנן תקציב כדי לתכנן נכון ולהתאים ציפיות למערכת שמתאימה לנו ומה הם הכנות שאנחנו נדרשים להם.

מערכות אודיו

אודיו –  הרקע שלנו באודיו והכרות שלנו עם מגוון המותגים נותנת לנו את הכלים לתכנן נכון, להמליץ ולספק ממגוון מוצרים ובכל הרמות  ממוצרים ומותגים המרכיבים לנו את מערכת הסאונד.
כגון: רסיבר , מגברים, רמקולים, כבלי אודיו ותקשורת וגם כמובן מערכות סאונד בר (שקיום מהוה אלטרנטיבה לא רעה לחווית סאונד מדהימה)  לכן חשוב להכיר ולהבין את ההבדלים בין האיכויות השונות וכמו כן להבין את הסנכרון באתר הלקוח ליכולת שידור כגון: BT או WIFI או בכלל מערכות כריזה קוויות לעסקים.

מערכות מערכות וידאו

וידאו – אנחנו צריכים לתכנן ולהכיר באיזה מסכים נשתמש: מסכים עסקיים, מסכים ביתיים, מסכי לד חיצוניים, מקרנים בכל הרמות ולכל צורך. שלב שני אנחנו צריכים להבין את רמת ההתקנה ” מתקני תלייה” כגון צמוד קיר או על זרוע. ישנם התקנות על זרוע תקרה או עמודי נירוסטה לטלוויזיה וכמו כן מעלית למסך או מקרן.

שלב נוסף שאנו רוצים לדעת הוא האם אנו מעוניינים לייצר אינטגרציה לשליטה חכמה ברמת אפליקציה או סנכרון למערכת בית חכם כגון Elan, Control4, RTI. שליטה קולית דרך:  Google Assistant, Amazon Alexa , Apple Siri

אודיו וידאו SONY
אודיו וידאו BOSE
אודיו וידאו ONKYO

פנה אלינו

נשמח לחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן